• Новак
SHAOHUASC Крпа Полица Бања Багажник,Бања Полица Бања Туш Полица Бања Туш Caddy Држачот за Ѕид за правилно Поставена Црна Агол Полица со Куки Бања Полица

SHAOHUASC Крпа Полица Бања Багажник,Бања Полица Бања Туш Полица Бања Туш Caddy Држачот за Ѕид за правилно Поставена

DEN 3054.96

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : Бања Полиците.Број на Нивоа : Двојно Ниво.Полица Материјал : Алуминиум.Поставена : Агол.Ако нашите производи имаат никакви проблеми, ние може да обезбеди замена / Врати Услуга, добредојдени да не контактирате во секое време!.Ако нашите производи имаат никакви проблеми, ние може да обезбеди замена / Врати Услуга, добредојдени да не контактирате во секое време!Тип : Бања Shelves Number на Нивоа : Dual Tier Shelf Материјал : Aluminum Mounted : Corner Holder Завршна Површина : Полиран.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат