• Новак
Бања Полици Бања Багажник,Ѕид-монтирани Складирање Шампон Рек Агол Кошница Бања Производи Луксузни Козметика Складирање Бања Полица Бања Прибор за Здрав и Лесен з

Бања Полици Бања Багажник,Ѕид-монтирани Складирање Шампон Рек Агол Кошница Бања Производи Луксузни Козметика

DEN 877.20

Достапност
Достапно за нарачка

Структура : ѕид-монтирани,Широко се користат во кујна,тоалет,балкон,мијалник или во туш итн.Корисно за додавање на дополнителни shelving простор за складирање и организирање на мали предмети или нередот во спалната соба, бања, кујна и повеќе, одлична за расчистување до шалтер. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.Име на производ : Монтажа на ѕид-монтирани бања shelfproduct Материјал : Aluminum Product боја : Silver Product Структура : ѕид-mounted Two инсталација методи : првиот не треба да се удирани со тупаници, тоа може да биде довршен со примена на ноктите за слободни glue Second, можете исто така удар дупки и инсталирате завртки.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.помагајќи ти да се reimagine вашата бања простор.бања ѕид полиците ќе ги чува сите ваши козметика toiletries кои се ослободи вредни за складирање на вашиот бројач. Освен за на Ѕид Монтирани Полици Носителот што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.за долг животен пат,Идеален за употреба во влажни бања средина.Можете да изберете било која инсталација method Suitable за : кујна,купатило,balcony Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.парапет дизајн е повеќе безбеден,издлабени надвор дното, фиксна завртки,Секоја бања ѕид полица има заштитни огради. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Лебдечки полици не само што е целосно функционален, но исто така може да spruce до дизајнот на вашиот дом.Користиме високо квалитетни простор алуминиум, дебели цврст материјал, добра товарот,исцедена,Најпосакувана простор алуминиумски материјал, не се плаши од ' рѓа во влажна средина. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Бои Пластични Кујна Тапа Потоне Складирање Рек Потрошувачка Кошница Туш Род Рек Бања Организатор Бања Складирање

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Нови полица, АБС материјал, двојноlayer засилен, цврсти и издржливи, потрошу

DEN 575.76