• Новак
Naggoo Жените 3/4 Ракав V Деколте, Henley Секојдневен Лабава Туника Блузи Мека Дами Долго Tshirts Копчето До Блузи Tees S-3XL

Naggoo Жените 3/4 Ракав V Деколте, Henley Секојдневен Лабава Туника Блузи Мека Дами Долго Tshirts Копчето До

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ NOTE : Ова е НИ Големина , S-3 XL ,Модел и Мерење : Висина : 173cm/5'68", Биста : 82cm/32.НИ S Рамо : 14.3 инчен -Sleeve : 16.14 и делови инчен -Sleeve : 16.8 инчен -Гради : 42.5 инчен -Назад Средна Должина : 37.56 инчен -Sleeve : 16.17 инчен -Sleeve : 16.Оваа Tunics Имаат Доволно Должина, Убави Покриеност во Полите Украс на Стомакот и на Дното Област.03" , се Носат : S.8 инчен -Гради : 48.Внимание 1 : Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings.8 инчен -Гради : 35.Елегантен Дизајн : Дами Долго Tshirts,V деколте, Henley Блузи,Лабава Секојдневен Едноставен 3/4 Ракав Flowy Туника Кошули ,Неправилни Висока Ниска Полите Копчето до Блузи Tees, за Жените да Носат со Leggings,на Дното се Кријат Мноштво на Гревови.35 инчен -Sleeve : 16.Answer : ___________________________ Note : Ниска Температура, Рака Мие/Машина Перат , ја обеси надвор да се исушат да. Големина : Мали | Боја : Дип Парпл, Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Совршен за Повик, Шопинг, Датум,Улица, Канцеларија, Работа, Основни, Партија, Отворено, Секојдневната Облека, Може да го украсите тоа Лесно со Leggings, Фармерки,Чевли, Јакна,Палто , Јакна или на Еден Пар на Јога Панталони,Направи да се Шармантни и Кул.Ве Молиме Имајте Во Предвид : .8 инчен -Гради : 40.Внимание 2 : Цветни Печатење е случаен,ние couldnt бидете сигурни дека позицијата на цветни печати за секој фустан, но тие дефинитивно се направени од иста шема ткаенина.4 инчен -Назад Средна Должина : 36.28", Половината : 60cm/23.6 инчен -Назад Средна Должина : 38.Мека Ткаенина,Удобно,Лабави,Лесна тежина,Дише,Убаво Еластична.Полиестер + Spandex.79 инчен -Назад Средна Должина : 36.НИ 3 XLРамо : 17.НИ XL Рамо : 15.НИ ГОЛЕМИНА.НИ М Рамо : 14.8 инчен -Гради : 45.Копче затворање.Ви благодарам Многу За Вашиот Избор,Ова НИ е Големина ,ве Молиме Проверете Ја Големината Детали Внимателно Пред да ги Купите.Лулашката Блуза Ќе Тече Кога Tou Прошетка,Стилот е Многу Ласкави и Симпатична.НИ XXL -Рамо : 16.1 инчен -Назад Средна Должина : 37.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат