• Новак
BAISHENGGT Жените V Вратот Копчиња Pleated Разгореа Удобен Туника Блузи

BAISHENGGT Жените V Вратот Копчиња Pleated Разгореа Удобен Туника Блузи

DEN 729.60

Достапност
Достапно за нарачка

95% Rayon, 5% Spandex.Супер супер меки !Супер супер меки !Се повлече на затворање.Машина За Миење. 【Империја Половината】Империја половината и pleated пред детално да ви обезбеди еден тенок одговара изглед, но многу удобно лабава чувство во текот на Летото. 【V Вратот】Henley v вратот стил со 3 копчиња како декорација, ви нуди берба и да се релаксираат изглед. 【Совршено collaction】 : со било Панталони, Фармерки, Jeggings, Молив Здолниште, Ѓердан, се Судрат. 【Повод】 : Плажа, Работа, Канцеларија, Дневна, Продавница, Одмор, Забава, Бизнис, На Повик. 【Внимание】 : погледнете мерења на Опис дел пред ставање ред.Машина за миење, Ладно.Soft & дише ткаенина.Henley v вратот стил со копчиња како декорација, ви нуди берба и да се релаксираат изглед.Pleated пред се, се вклопуваат и разгореа силуета крие вашиот стомак добро.Совршен за секојдневно носење, шопинг, одмор, забава, канцеларија или сл,.Henley V деколте, со копчиња деко.Pleated фронт.Кратки ракави.Исклучителна изведба.Живописни шема/print.Мека ткаенина за врвен комфор.Машина за миење, Ладно.Soft & дише ткаенина.Henley v вратот стил со копчиња како декорација, ви нуди берба и да се релаксираат изглед.Pleated пред се, се вклопуваат и разгореа силуета крие вашиот стомак добро.Совршен за секојдневно носење, шопинг, одмор, забава, канцеларија или сл,.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат