• Новак
Жената во Рамките на Жените Плус Големина Чипка-Трим Pintucked Туника

Жената во Рамките на Жените Плус Големина Чипка-Трим Pintucked Туника

DEN 730.56

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Машина За Миење.ПЛУС ГОЛЕМИНАТА : Големина Медиум ќе одговара Плус големини 14 до 16. Оваа прекрасна памук туника е светлина, грациозен и дише.Pintucking во градите и чипка-трим акценти додадете убава, женскиот допир.Добиете на изгледот на една прекрасна блуза со удобно се чувствуваат на вашиот омилен tee. 30" туника должина хитови во горниот дел од бутовите.Памук/поли сплетам, увезени.Машина перат.ЗА БРЕНД : На Жената во Рамките ние сме експерти во плус големина удобност, и ние сме биле прави тоа за повеќе од 100 години.Изненадување потоа дека ние сме една од go-да брендови во плус големина на облека индустрија за неверојатна одговара и на-на-момент стил.Нашата цел е да бидете сигурни дека секогаш се чувствувам одлично и изгледаат добро во нашите удобно облека во сите бои те сакам.Оваа прекрасна памук туника е светлина, грациозен и дише.Pintucking во градите и чипка-трим акценти додадете убава, женскиот допир.Добиете на изгледот на една прекрасна блуза со удобно се чувствуваат на вашиот омилен tee. 30" туника должина хитови во горниот дел од бутовите Памук/поли сплетам, увезени Машина перат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Секојдневен Суичери Ronud Вратот Солидна Боја Долги Ракави Кошули Сплит Страна Туника Блузи Мрачно Лабава

53"Големина : XL, НИ Големина : 12, велика БРИТАНИЈА, Големина : 14, ЕУ, Големина : 40, Биста : 116cm / 45.31"Точка specifics Sea

DEN 54.48