• Новак
Cestyle Женска Падне Долг Ракав Качулка Вратот Асиметрични Hemline Flowy Туника Врвот

Cestyle Женска Падне Долг Ракав Качулка Вратот Асиметрични Hemline Flowy Туника Врвот

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Долг ракав блузи со уникатни гроздобер копчето детали, fashin и шик.Добро Дизајн : Ова туника врвни карактеристики на качулка вратот дизајн, нудат поголема покриеност и удобност и да се задржи топло во текот на целиот ден долго.Добро Дизајн : Ова туника врвни карактеристики на качулка вратот дизајн, нудат поголема покриеност и удобност и да се задржи топло во текот на целиот ден долго.Рака мие и во машина за миење се препорачува, ниска собори сува, не кајгана, ниско ниво на железо ако е потребно.Ако имате моите очила, но се тесни во половината и грбот, можеби ќе треба медиум ?Градите област е snuggest дел, иако, (и јас сум smallish има), па јас не сум сигурен.Plaid Блузи : 95% Полиестер, 5% Spandex.Јака е здрав и има некои се игра, па можете да pop-up малку.Ткаенини : 35% Polyster 5% Spandex.Повод : Овој лесен pullover топло туника е одлично за повик за секојдневно носење, дом, канцеларија, работа, забава, одмор, рекреација, отворено и loungwear.????На plaid врвот големина е поголема од други,изберете помала големина е добар избор.Plaid Блузи : 95% Полиестер, 5% Spandex.Тоа се вклопува во мојот грб како што беше прилагодена за нив.Се обиде на друг ден, и тоа го прави!!!Јас сум сега 160, со малку помалку биста и midsection, но сепак заоблен!Среден исто така се вклопува како што е опишано.Квалитетот е изненадувачки страшно, тоа е дебел материјал, но не премногу, така.Мојот омилен е местото каде што тоа хитови на деколте, kinda високо, само преминува на база (покрива мојата црвена blotchy тироидната жлезда) совршен за мене, тоа не дисторзии на сите.Тоа е модерен прилог на вашиот ладни временски услови гардероба.Боја : Зелена Големина : Големи(Од Ник's Nickel).Долг ракав блузи со уникатни гроздобер копчето детали, fashin и шик.Како и да е, јас сум многу среќен за овој дрес!!!! (Корекција, јас првично го напиша дека купив XL, но тоа беше L) Ажурирање 10/18 : јас го изгуби некои тежина и за среќа купи медиум исто така, во пресрет на тоа монтирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Секојдневен Суичери Ronud Вратот Солидна Боја Долги Ракави Кошули Сплит Страна Туника Блузи Мрачно Лабава

53"Големина : XL, НИ Големина : 12, велика БРИТАНИЈА, Големина : 14, ЕУ, Големина : 40, Биста : 116cm / 45.31"Точка specifics Sea

DEN 54.48