• Новак
Cestyle Женска Падне Долг Ракав Качулка Вратот Асиметрични Hemline Flowy Туника Врвот

Cestyle Женска Падне Долг Ракав Качулка Вратот Асиметрични Hemline Flowy Туника Врвот

DEN 919.20

Достапност
Достапно за нарачка

Јас одбрав Л.????На plaid врвот големина е поголема од други,изберете помала големина е добар избор.Карактеристики : Качулка Деколте, Асиметрични Полите, Со Долги Ракави, Контраст Боја, Plaid Шема, Флорални Печатени, Туника Должина, Pullover Стил, Лесно Се Вклопуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Секојдневен Суичери Ronud Вратот Солидна Боја Долги Ракави Кошули Сплит Страна Туника Блузи Мрачно Лабава

53"Големина : XL, НИ Големина : 12, велика БРИТАНИЈА, Големина : 14, ЕУ, Големина : 40, Биста : 116cm / 45.31"Точка specifics Sea

DEN 54.48