• Новак
SAMPEEL Женска Туника Блузи Долг Ракав Страна Шлиц Кошули Повик за Есен Зима

SAMPEEL Женска Туника Блузи Долг Ракав Страна Шлиц Кошули Повик за Есен Зима

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

• Ниско Железо ако neccessary.Собори сува ниска.Ткаенини : .Боја : 004 Беж | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. • Малку Притисна Ракави може да се обезбеди сигурен одговара и не ќе направи да се чувствувате помал во рачниот зглоб.Манжетни Зглоб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат