• Новак
Жените Блузи женска Кошула Секојдневен Лабава Шарени Комбинација Чипка 3/4 Ракав Блуза Туника Врвот

Жените Блузи женска Кошула Секојдневен Лабава Шарени Комбинација Чипка 3/4 Ракав Блуза Туника Врвот

DEN 47.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нашиот бренд "ILUCI" е регистриран ни марка, големо чувство на допир, се водат, дише, меки и удобни.Суштински за секој моден жените, кратки ракави кошули за жените лето кошули за жени секси кошули за жени, бели кошули за жените кошули за тинејџерски девојки. ✦✦✦✦секси вест за жените секси вест блузи секси vestidos де mujer сечење на врвот мажите градник фармерки тантела мода се облекуваат.Големина на Табелата(Единица : cm/инчен) ❤❤❤ Ова е Азија Големина, ве молиме изберете поголема големина.Ви благодариме!!Големина : S Биста : 88cm/34.64" Ракав : 36cm/14.17" Должина : 69cm/27.16" Големина : M Биста : 94cm/37.00" Ракав : 37cm/14.56" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 100cm/39.37" Ракав : 38cm/14.96" Должина : 71cm/27.96" Големина : XL Биста : 106cm/41.73" Ракав : 39cm/15.35" Должина : 72cm/28.35"⚠Забелешка : ✔ ве Молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.✔ Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.женска блузи и блузи женска блузи плус големина женска блузи лето женска блузи царинење женска блузи 3/4 ракав женска блузи и блузи за работа женска блузи кратко sleeve женска блузи долг ракав женска блузи плус големина лето женска блузи вратоврска пред женска блузи туника женска блузи резервоарот женска блузи туника кратко sleeve женска блузи tshirts женска блузи tee кошули женска блузи три четврт ракави женска блузи т кошули женска блузи вратоврска женска блузи да се носат со leggings женска блузи и блузи лето женска блузи и блузи плус големина женска блузи и блузи царинење женска блузи и блузи за работа на грешки женска блузи и tees женска блузи и блузи на продажба женска блузи и блузи 3/4 ракави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Секојдневен Суичери Ronud Вратот Солидна Боја Долги Ракави Кошули Сплит Страна Туника Блузи Мрачно Лабава

53"Големина : XL, НИ Големина : 12, велика БРИТАНИЈА, Големина : 14, ЕУ, Големина : 40, Биста : 116cm / 45.31"Точка specifics Sea

DEN 54.48