• Новак
Жените Шарени Долг Ракав Кошула Сплит V Вратот Sweatshirt Секојдневен Боја Блок Pullover Туника Блузи

Жените Шарени Долг Ракав Кошула Сплит V Вратот Sweatshirt Секојдневен Боја Блок Pullover Туника Блузи

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук смеса.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал : Памук мешавина, надвор слој руно ткаенина, лесни, растеглив и дише, меки и топли, кожата-friendly;.Карактеристики : едноставен, бразда v вратот стил, ленти на долг ракав, боја блок, лабава одговара, жените долг ракав блузи;.Повод : Жените долг ракав кошула за секојдневна секојдневен носат, отворено, за работа, за излегување и одмор во доцна есен или на почетокот на зимската сезона, удобен и пријатно;.Натпревар : за дами / јуниори да се носат со leggings, тесни фармерки, sweatpants или чизми за да се излади и да се стилски изглед.Нега : Машина за миење ладно, одделно, не кајгана.виси да се исуши.Ве молиме референца големината на табелата befor купување;.Боја : Сина + Сива | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Стил : Soft & Удобен, Лесни, Stretchy Fit Повод : Случајни / Секојдневно Носење / Street / Датира / Work Feature : Шарени, Долг Ракав, Сплит V Деколте, Лабава Одговара, Боја Блок design Occasion : Лесно се совпаѓаат со фармерки, хулахопки и чевли или чизми, погоден за крајот на целосна и почетокот на зимата, само топло доволно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Секојдневен Суичери Ronud Вратот Солидна Боја Долги Ракави Кошули Сплит Страна Туника Блузи Мрачно Лабава

53"Големина : XL, НИ Големина : 12, велика БРИТАНИЈА, Големина : 14, ЕУ, Големина : 40, Биста : 116cm / 45.31"Точка specifics Sea

DEN 54.48