• Новак
Жените Графички Tees, Свети Патрик Ден Shamrock Писмо за Печатење Зелена Т Кошули на Кратки Ракави Блузи Лето Секојдневен Лабава Смешно Блуза

Жените Графички Tees, Свети Патрик Ден Shamrock Писмо за Печатење Зелена Т Кошули на Кратки Ракави Блузи Лето

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Секојдневниот живот, цела сезона, и внатре и надвор.Информација за производот : ✿Сезона : цела сезона✿Пол : Женски✿Повод : Отворено, Чисто, Секојдневно✿Материјал : Памук, Полиестер✿Ракав должина : Краток✿Должина : Редовни✿Шаблон Тип : Св.Повод : Многу погодна за Свети Патрик Ден активности, секојдневниот живот, пролетта и есента, и внатре и надвор.Повик, daliy, birthday (роденден), танц перформанси, забава, свадба, на работа, дома vacationand повеќе.Може да се користи за база и надворешниот носат.Памук Смеса.Опис На Производот : ✿1.Ве молиме погледнете ги нашите големина на табела за да ја одберете точната големина.Тоа е многу удобен и удобно. 【Прилики】Погодна за рекреација, фитнес, улица, лица, парада и училишта, итн. ✿✿лабава одговара памук плус големина графички 3xl жените т кошули долг ракав памук жените т кошули пакет од 5 памук. 【Материјал】маица е дише, лесна и мека, кои ви даваат пријатно чувство на носење.Носи тоа ќе направи да изгледаат повеќе beaty. ✿✿Свети Патрик Ден жените кратко sleeve жените блузи секојдневен мода долг ракав жените блузи секојдневен долг ракав жените блузи. ✿✿Свети Патрик Ден Детелина жените т маици памучни v вратот multipack јака жените т маици памучни графички жените т кошули.Дали ќе ги повикате shamrocks или четири лист clovers, ќе го најде совршено Свети Патрик Ден парада облека.Кога машина за перење, препорачуваме нежно миење режим!✿7. 【Перформанси】Тоа се чувствува мека и удобна, малку еластичен, облик е добро да се носат и се вклопуваат, удобен и модерен, едноставен и практичен, не е лесно да се намали, трајни, модерен тренд. ✿✿графички гроздобер дизајн смешно за татковци долг ракав кафе жените т кошули пакет од 6 жени т кошули пак црно бел памук. 【Големина】ве Молиме да ги проверите деталите на големината на маса пред да нарачате, и да го изберат најсоодветен големина за себе или вашиот пријател.Големина на селекција за повикување само.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат