• Новак
Dickies Жените Долги Ракави 3-Копче Henley Кошула

Dickies Жените Долги Ракави 3-Копче Henley Кошула

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

60% Полиестер, 40% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Класичен дизајн : три-копче пред додадете додворувања на допир на овој класичен дизајн.Топлите и стилски : долги ракави и топло природата на овој henley кошула ќе се задржи топло пред, по и за време на најстудените месеци од годината.На 1 × 1 ребро поврзана дизајн овозможува одлично се вклопуваат и удобност.Разноврсна : го носат овој henley како дополнителен слој на свежи утра или како модерен врвот која пара убаво со Dickies жените twill или тексас bottoms.Доверлив име : светските водечки перформанси работа носат бренд, Dickies е производство на квалитет на работа носат и облека од 1922 година. Сите Dickies облека нуди чувствувате изработка и неспоредлив вредност да се достави класичен стил и трајни удобност Секој ден.Ние направи фармерки, outerwear, работа униформа, лов облека, спортски маици, детска облека, капи, чорапи, долна облека, ракавици, ракавици, ремени, eyewear, ранци, торби & многу повеќе.Копчињата на предната страна од Dickies' на Жените Долг Ракав Henley Кошула додадете класичен допир на овој дизајн.Долги ракави и топло природата на овој Henley Кошула ќе се задржи топло пред, по и за време на најстудените месеци од годината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Секојдневен Суичери Ronud Вратот Солидна Боја Долги Ракави Кошули Сплит Страна Туника Блузи Мрачно Лабава

Повик за Ракав Tee Кошули Женска Долг Ракав V Деколте, T Кошули суичери Есен Зима Секојдневен Туника суиче�

DEN 67.20