• Новак
Женска Породилно Качулка Врвот Sweatshirt Долг Ракав V Вратот Бременоста Туника Врвот

Женска Породилно Качулка Врвот Sweatshirt Долг Ракав V Вратот Бременоста Туника Врвот

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мека ткаенина, Висока еластичност, Светлина и дише, Тенок и елегантен.Овој долг ракав врвот има качулка во облик на голем за повик и спорт.Овој повик sweatshirt за жените изгледаат одлично со фармерки и leggings, прекрасен блузи за било прилики.Опремен ruching на двете страни се обезбеди соодветен простор за поголем стомак, и тоа исто така може да се носи по бременоста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Секојдневен Суичери Ronud Вратот Солидна Боја Долги Ракави Кошули Сплит Страна Туника Блузи Мрачно Лабава

53"Големина : XL, НИ Големина : 12, велика БРИТАНИЈА, Големина : 14, ЕУ, Големина : 40, Биста : 116cm / 45.31"Точка specifics Sea

DEN 54.48