• Новак
Ksruee Дрвени Воз Песна, Песна Менување Станица, Играчка Воз во Собата, Деца Дрвени Воз Играчка Додатоци, Совршен подарок за Деца, Момчиња, Девојки 3+ Години Кои се Љубит

Ksruee Дрвени Воз Песна, Песна Менување Станица, Играчка Воз во Собата, Деца Дрвени Воз Играчка Додатоци, Совршен

DEN 813.60

Достапност
Достапно за нарачка

Природно Дрво Изработка : Овие високо-квалитетни воз додаток во собата за момчиња и девојки е направен од непречено, високо-квалитетно дрво, кои се трајни.Се развие Моторни Вештини : Играње со воз поставите помага на децата да разберат и да научат нивната животна средина во забавен начин, додека возот функција помага да се подобри на просторни свест и фината моторика вештини на децата.Издржливи Додаток : Погоден за децата од сите возрасти да се игра.Дебели, трајни дрвени блокови и тунели се полесно да се управува, што ги прави совршени за играње во спалната соба или во училница.Идеален Подарок : Овој воз играчка додаток во собата е колекционерски сет за деца воз играчки.Совршен подарок идеја за Божиќ или сезона, специјално дизајниран за деца на возраст од 3 и нагоре.Универзална Компатибилност : Овие дрвени воз додаток во собата е компатибилен за ЖИВОСТ играчки.Спецификации : Производ материјал : ABS+wood Product големина : како shown Packing метод : carton Product тежина : околу 620g Packing Листа : 1*Воз Играчка Додаток Set Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не може да биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере.Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат