• Новак
Дефиниција на Тато - ЖОЛТА - 15oz Изолирани КАФЕ КРИГЛА -Обичај Врежани, Квалитетни Нерѓосувачки, Вакуум Изолирани, Drinkware, Кафе

Дефиниција на Тато - ЖОЛТА - 15oz Изолирани КАФЕ КРИГЛА -Обичај Врежани, Квалитетни Нерѓосувачки, Вакуум Изолирани,

DEN 670.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е најдобра опција да се задржи вашето кафе, мраз чај или вашиот омилен пијалок новак и повеќе од било кога.Таа, исто така ќе се осигурате дека вашиот пијалок никогаш има метален вкус повторно и ' рѓа доказ.tumblers се двоен ѕид вакуум изолирани и имаат огромна температура задржување дека ги чува вашите пијалаци ЛАДНИ во вишокот на 24 часа и ТОПЛА до 12 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат