• Новак
Vbestlife 1 in 2 Out 4K / 2К 60Hz Video Splitter, HD Multimedia Interface Splitter, 60fps 6Gbps пропусен Опсег Видео Адаптер, со Напојување, 15 m Пренос, Совршен за PS4 Про, ТВ, КОМПЈУТЕР(1x2)

Vbestlife 1 in 2 Out 4K / 2К 60Hz Video Splitter, HD Multimedia Interface Splitter, 60fps 6Gbps пропусен Опсег

DEN 755.76

Достапност
Достапно за нарачка

[1 In 2 Out] Неколку приемници, кои може да се пристапи со една HD multimedia interface извор.Овозможува едноставна поделба на HD multimedia interface device во 2 HD multimedia interface компатибилен прикажува или проектори. [50 метри пренос] Тоа може да бидат поставени на крајот на еден долг HD multimedia interface кабел за да се регенерираат на HD multimedia interface сигнал.Да пренесе HD multimedia interface сигнали до 15 m, без губење на квалитет на слика. [6 Gbit / s пропусен опсег] Поддржува најголем bandwidth до 6 Gbit / s.Совршен за PS4 Про, за Direct TV, за Премиерата +, за ТЕЛЕВИЗОР, КОМПЈУТЕР и сл. [Висока Резолуција] Поддржува видео резолуција, 4 Kx2 K 60 Hz 1080 P 720 P; Поддржани звук формат : за Dolby Digital, DTS, за Dolby ‑ True HD, LPCM 7.1. [Стабилна употреба] на Високо квалитетни компоненти и ниска топлина, стабилна метал домување се обезбеди долговечност и намалување на EMI / RFI пречки.Ниска топлина и ESD заштита за максимална стабилност.Како да го користите : Plug and Play Спецификација : тип на Производ : 1x2 HD Multimedia Interface Splitter Материјал : метал Боја црна Функција : HD Multimedia Interface Splitter Област на примена : Погоден за PS4 Про, за Xbox One S, за Xbox One X, за Chromecast Ултра, за Direct TV, за Премиерата +, за Оган ТВ, КОМПЈУТЕР, итн.HHD Мултимедијален Интерфејс Резолуција : До 3840x2160 Поддржани видео формат : 8/10/12 малку боја длабочина Поддржани звук формат : DTS HD, за Dolby True HD, DTS, за Dolby AC3, DSD Текст кабел должина : 1080p резолуција≤8m / 26ft, 4 K 60 Hz≤m / 26ft, AWG26 HD multimedia interface standard кабел Излез кабел должина : 1080p резолуција≤8m / 26ft, 4 K 60 Hz≤m / 26ft, AWG26 HD multimedia interface standard кабел Максимална работат на струјата : 500m A Работна температура опсег : 15 45/5 113 Оперативни влажност опсег : 5 до 90% RH (не-кондензирање) Пакет листа : 1 x 1x2 дистрибутер 1 x напојување.

Спецификацијата

Product type:
1x2 HD Multimedia Interface Splitter
Material:
metal
Color black :
Function:
HD Multimedia Interface Splitter
Area of application:
Suitable for PS4 Pro, for Xbox One S, for Xbox One X, for Chromecast Ultra, for Direct TV, for Premiere +, for Fire TV, PC, etc.
HHD Multimedia Interface Resolution:
Up to 3840x2160
Supported video format:
8/10/12 bit color depth
Supported sound format:
DTS HD, for Dolby TrueHD, DTS, for Dolby AC3, DSD
Input cable length:
1080p resolution≤8m / 26ft, 4K 60Hz≤m / 26ft, AWG26 HD multimedia interface standard cable
Output cable length:
1080p resolution≤8m / 26ft, 4K 60Hz≤m / 26ft, AWG26 HD multimedia interface standard cable
Maximum working current:
500mA
Working temperature range:
15 45/5 113
Operating humidity range:
5 to 90% RH (non-condensing)
Package list:
1 x 1x2 distributor :
1 x power supply :

Со стоката дадена додека купуваат