• Новак
GetBullish Главата Кучка Задолжен Majorette Трофеј во Злато

GetBullish Главата Кучка Задолжен Majorette Трофеј во Злато

DEN 622.80

Достапност
Достапно за нарачка

Овој трофеј карактеристики на злато смола majorette figurine на круната-стил монтажа, на бела основа со златна плакета за читање "Главата Кучка Задолжен".Мерки околу 8.25 инчи висок.На Get Bullish оригиналот.Јас сум подготвен да ја ослободат некои задник, зашто јас сум HBIC.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Експрес Медали Бејзбол Софтбол Женски Играч Награда Трофеј Партија Корист Подарок Награда, Вклучувајќи 4 Златни

7 инчен Бејзбол Софтбол Женски Играч Трофеј 5.5" Високи Бејзбол Софтбол Женски Играч Слика што оди на врво

DEN 359.52