• Новак
uxcell Жица Тркала Четка со месо тело Клупата Бакар Позлатен Crimped Челик 2-Инчен Тркала 0.012-инчен Жица Кол 3 Еез

uxcell Жица Тркала Четка со месо тело Клупата Бакар Позлатен Crimped Челик 2-Инчен Тркала 0.012-инчен Жица

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗДРЖЛИВИ - долготрајни челични жици обложени со бакар за да се минимизира предизвика и жица кршење.КЛУПАТА ОБЛИК - Идеална форма за тешко да се постигне места четкање, како ' рѓа, размер и боја.ВОВЕД - Одлична алатка за тешки убедливо и чистење кои се во тесна, тесни простори.АПЛИКАЦИЈАТА Може да се користи за дрво пескарење и жица цртање, полирање и текстурирање на метални и неметални.МУЛТИ-ЦЕЛ - Погоден за светлина и средни чистење работни места.Работи со енергија вежба и пневматски воздух вежба.Опис : * Добра за отстранување на рѓа, бои соголување, deburring остри рабови, edge спојувањето, итн.* Може да се користи за дрво пескарење и жица цртање, полирање и текстурирање на метални и неметални.* Идеална алатка за машини, домашна и индустриска употреба.Ве молиме имајте една во вашиот автомобил, гаража, канцеларија и кујната во случај на потреба.Спецификации : * Боја : Месинг Ѕвонење* Челична Жица со Дијаметар : 0.3 mm* Тркала Дијаметар : 50mm / 2-инчен* Тркала Дебелина(Прибл.) : 8mm / 0.31-инчен* месо тело Големина : 6 x 27mm / 0.24 x 1.06-инчен (D*L)* Тркала Материјал : Бакар Позлатен Челик Жица* Поддршка Материјал : Никел Позлатен Јаглерод Steel Package Содржина : * 3 x Жица Тркала Четки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат