• Новак
Жица Тркала Четка Поставите Т Форма Нерѓосувачки Челик Рѓа Полирање Вежби Тркала за Ротари Алатка 15PCS Т Форма Добра Моќ Алатка

Жица Тркала Четка Поставите Т Форма Нерѓосувачки Челик Рѓа Полирање Вежби Тркала за Ротари Алатка 15PCS Т Форма

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : За вашата безбедност, кога со помош на четка за прв пат, ве молиме бидете сигурни дека ќе го носат безбедност очила и други заштитна опрема (како што е со долги ракави rubberized кошула и панталони).Жица четка во собата е направен од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и има долг животен век, која е погодна за најсложените чистење на задачи.Полирање Вежби Тркала Заедничка употреба : Користете 1/8 чак да се инсталира на вашата страна вежба и вежба притиснете tools.Овие Нерѓосувачки Челик Жица Четки може да се отстрани burrs, рѓа, прашина и отстранување на оксид слоеви, размер и се наслика во тешко да се постигне места.Жица Тркала Четка се користи и за чистење и отстранување на бојата, како и рѓа.Исто така, може да се користи за отстранување на површината корозија и валкано.Опис : Жица наежвам четка за вежба е погодна за метал и дрво.Тоа се користи за да се чисти метални површини и исто така ги отстранува ' рѓа, бои и корозија. ,Жица Четки Сет исто така, може да се користат за површинска боја пилинг и мелење.Долготрајната употреба на воланот четка нема да бидат асиметрични и искривена.Карактеристики : Жица Четка за Вежба -Боја : Како што е прикажано. -Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик. Големина на : 40 MM/1.57 инч.Достапни во различни форми на работа во различни области. 15 * Жица Тркала Четки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат