• Новак
Weiler 17682 3-1/4 Матични-Монтирани Јазол Жица Тркала, .020 Челик Пополни, 1/4 Матични, Направени во САД

Weiler 17682 3-1/4 Матични-Монтирани Јазол Жица Тркала, .020 Челик Пополни, 1/4 Матични, Направени во САД

DEN 907.20

Достапност
Достапно за нарачка

За deburring и бара чистење апликации за малку неправилни површини.За употреба на CNC/мелничката/автоматски машини, умре брусилки, вежби, вежба притиска, прав агол и директно брусилки.Трајно да се монтира на 1/4 во матични да се обезбеди тешки четкање акција со одредена флексибилност.Челик пополни четки се одлични за работа на јаглерод челични површини.Четка кол 3-1/4 во, се соочуваат со ширина 3/8 во, трим должина 5/8 во, жица кол .02 во направени во САД.Големина : 0.020" Жица Големина | Стил : Челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат