• Новак
2-PACK - X-ACTO Z Серијата Светлина-Тежина Замена на Ножот, Нема 11, 4-7/8 во L, од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото, Злато Боја, 5 ножеви по пакет

2-PACK - X-ACTO Z Серијата Светлина-Тежина Замена на Ножот, Нема 11, 4-7/8 во L, од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото,

DEN 168.00

Достапност
Достапно за нарачка

2 Пакет за подобра вредност. 10 вкупно ножеви!.Екстра остар, долготрајни замена ножеви обложени со циркониум нитрид за сила и издржливост.Идеален за кога се осврнам, детални парчиња треба да бидат направени.Совршен за сечење хартија, пластика, тенок метал, текстил, филм и други лесни материјали.Имајте при рака за брза достапност и не-прекин на работа на проток.X-ACTO Z Серијата Светлина-Тежина Замена на Ножот, Нема 11, 4-7/8 во L, од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото, Злато Боја, Секој Пакет има 5 ножеви.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат