• Новак
Smokehouse Пилешко Kabob Куче Третира, 70 Count

Smokehouse Пилешко Kabob Куче Третира, 70 Count

DEN 1151.76

Достапност
Достапно за нарачка

100-Процентно Природни Лекување.Гумени Остри Кожа Стап Завиткани Во Кокошка.Совршен За Било Која Големина Куче.Забава уникатен третираат!Во внатрешноста имаме гумени остри кожа стап и од надвор имаме вкусни пилешки гради.Тие се 100-Процентно природни и одлична за која било големина куче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат