• Новак
DSHUJC 2-во-1 Десктоп неблагодарна Работа, high-Definition Виткање Jogger, Bluetooth Звучници и Далечински Управувач, Home/Салата Електрични неблагодарна Работа

DSHUJC 2-во-1 Десктоп неблагодарна Работа, high-Definition Виткање Jogger, Bluetooth Звучници и Далечински

DEN 955.20

Достапност
Достапно за нарачка

2.25 HP тивок мотор и далечинска контрола : на Оваа високо-квалитетни неблагодарна работа е опремен со моќен 2.25 HP моторни врз база, која ќе ви обезбеди со висок интензитет на вежбање.И тоа не се направи било какви потешкотии кога ќе се кандидира или walk, па вие не мора да се грижите за мешање со себеси и другите.Иновативниот dual екранот дизајн : екранот На допир на столовите и LED дисплеј подолу може јасно да се покаже вашата вежба на податоци и следење на вашиот прогрес во реално време.Трепка линии ќе се појави на екранот на допир, ви даваат кул визуелно искуство, додека работи. 2 во 1 неблагодарна работа и неблагодарна работа : Нашата виткање неблагодарна работа има 2 начини за да го изберете.По виткање на подигање на плочата, да може да се стави под маса да одиме со брзина од 1-4 km / h додека работат.Кога ќе се подигне столб и инсталирате на столовите, можете да обликот на вашето тело во максимална брзина од 12 км / h.Bluetooth звучници и лесен-за-се движи спортот : неблагодарна работа може да биде поврзан со вашиот електронски уред преку Bluetooth аудио звучници, што значи дека можете да слушате музика додека работат.Покрај тоа, мобилен телефон држачот ви овозможува да го остварат додека вежбате.Шок-апсорбирање работи појас и безбедност клуч : 7-слој шок-апсорбирање не се лизга работи појас обезбедува ефикасно тапацир за зглобовите и мускулите.Одлична товарот капацитет и широк работи област ќе се подобри безбедноста за време на вежбање.Трчање Вежба Бендови Pushup Стои Фитнес Опрема име на Производ : Smart неблагодарна работа Прошири големина : 1220x1120x680mm Виткање големина : 1320x500x680mm Појас област : 400x1 1 00mm Производ бруто тежина : 31kg Производ нето тежина : 28kg Врвно оптоварување : 120kg Пакет големина : 1370x 730x215mm Проширена површина : 0.34 квадратни метри Табла се прикаже : брзина, време, Кали Патот, програма P1-P3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Неблагодарна работа Електрично Преклопување на неблагодарна Работа, Дома Салата Одење Виткање Џогирање Машина

【3 HP Пулсот Максимална Моторни и Губење на Капацитетот】3 HP Пулсотеквивалент мотор обезбедува енергија

DEN 1965.60

2 во 1 Виткање неблагодарна Работа, Компактен Електрични неблагодарна Работа со Далечински Управувач, LED Екран,

Можете да ја прилагодите брзината или ќе се запре неблагодарна работа преку далечински управувач и на т

DEN 1281.60