• Новак
Свет Научни 1868 Полистирен Серолошки Pipette, 5mL Капацитет, Отворен Крај, 310mm Должина, Стерилни, Сина, Поединечно Завиткани (Случај на 300)

Свет Научни 1868 Полистирен Серолошки Pipette, 5mL Капацитет, Отворен Крај, 310mm Должина, Стерилни, Сина,

DEN 2051.28

Достапност
Достапно за нарачка

Влакна филтер за приклучокот.Sterilized од гама зрачењето.Стерилитет уверување ниво (ШАЛ) : 10-6. Не-pyrogenic.Поединечно завиткани во thermoformed хартија/пластични кора од пакување.Овие специјално дизајнирани pipettes функција на отворен крај за употреба со висок вискозитет течности.Тие се овозможи брзо да се пополни и ослободување стапки и се обично се користи со масла, козметички производи, боја, милта, производството на храна и cell-култура апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат