• Новак
Nlager Се Пополни Боја Пенкало Автомобил Боја Пенкало Автомобил Нула Поправка Шминка Смена Автомобил Боја Поправка На Автомобил Знаци На Допир Нагоре Пенкало Сребро.

Nlager Се Пополни Боја Пенкало Автомобил Боја Пенкало Автомобил Нула Поправка Шминка Смена Автомобил Боја Поправка

DEN 45.12

Достапност
Достапно за нарачка

[Безбедност и Водоотпорен] нула поправка пенкало е сигурно, трајно и водоотпорен, овозможувајќи ви лесно поправка на гребнатини. [Преносни] производот е мал во големина, не го окупира просторот, и е лесен за носење, чување и употреба. [Високо-квалитетни материјали] нула поправка пенкало е направен од високо-квалитетни материјали и се трајни. [Поле на примена] Овој производ е 11.3 cm долги и 1.7 см широк.Тоа е погоден за повеќето автомобили и други места каде што се наслика гребнатини треба да се санираат. [Квалитетна Услуга] За било какви прашања во врска со производ, можете да побарате од нас и ние ќе одговориме на тоа за вас.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!.Опис : Нула поправка пенкало карактеристики со безбедно, постојани и отпорни на вода.Пренослив дизајн е лесен за носење, чување и употреба.Нула поправка пенкало е направен од добар квалитет материјал, издржлив да ја користите.Должината на овој производ е 11.3 см, ширина е 1.7 cm.Тоа е погоден за повеќето автомобили, џип и други места каде што се наслика нула треба да се санираат.Точка Име : да се Пополни Боја Pen Material : Plastic Capacity : 10ml Shelf Живот : 2 Years Product Боја : Црна/Бела/Сребрена/Црвена (Изборен)Главни Состојки : Пигмент, Solvent Size Детали : Големина : 11.3 cm x 1.7 cm/4.45" x 0.67" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Стави капа назад по употребата и чувајте го ова на производот подалеку од деца.Инструкции : 1. Чиста нула област пред да се користат.2. Отстранете го восокот на нула област.3. Отстранување на железо рѓа.4. Се тресат пенкало за 40 пати пред да го користите.5. Ве молиме да го користите во сончеви денови за да се обезбеди производот ефикасност.Пакетот Вклучува : 1 X Пополни Боја Пенкало.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат