• Новак
ТОЈОТА Вистински Lexus/Scion се Допре До Боја, Јаглен Сива Металик, Боја Код 1E6

ТОЈОТА Вистински Lexus/Scion се Допре До Боја, Јаглен Сива Металик, Боја Код 1E6

DEN 311.52

Достапност
Достапно за нарачка

1 E6. Поддржан Од 1 Година Или 12k Гаранција Која Некогаш Доаѓа во Прв план.Висок Квалитет на ОЕМ.Вистински Тојота Дел.Висок квалитет, тешки боја помага да се осигурате долг живот и привлечен изглед.Чувајте ги вашите Тојота бараат нов повеќе со овие допир-up боја пенкала.Вграден-во апликатори четка, и внатрешен agitator топка за мешање.Се однесува лесно и е совршен за мали гребнатини и чипс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат