• Новак
Dasein Жените Мода Шик Чанта Триаголник се Справи со Торба Tote Satchel Работа Чанта w/Појавување Паричник

Dasein Жените Мода Шик Чанта Триаголник се Справи со Торба Tote Satchel Работа Чанта w/Појавување Паричник

DEN 1031.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ви се истури нешто од неа, само избришете ја чистат со влажна крпа и нека торба сува во добро емитувана место.Со Dasein злато амблем во предниот дел.Крила страната дизајн за повеќе складирање.Богат со многу бои од светлина пролет бои како бела, розова да се топли зимски бои како темно виолетова, црна, кафеава, и така натаму.Одличен избор за секоја прилика како одмор, бизнис, забава, шопинг, патување, и др.Без разлика дали моден свесен купувач кој не е надвор за дизајнер торба или сте сосема фанатик кој едноставно не може да им помогне паѓа во љубов со оние дизајнер луксуз, може да се чувствува како мешање на вашата гардероба со некои Dasein колекции која изгледа навистина одлично.ЏЕБОВИТЕ : Рамни дното со studs и Целосно наредени внатрешни работи. Врвот должина : 15" ВО.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат