• Новак
Dasein Жените Мода Шик Чанта Триаголник се Справи со Торба Tote Satchel Работа Чанта w/Појавување Паричник

Dasein Жените Мода Шик Чанта Триаголник се Справи со Торба Tote Satchel Работа Чанта w/Појавување Паричник

DEN 1031.76

Достапност
Достапно за нарачка

Крила страната дизајн за повеќе складирање.Со Dasein злато амблем во предниот дел.ЏЕБОВИТЕ : Рамни дното со studs и Целосно наредени внатрешни работи.Одлично за секојдневна употреба и за патување и секогаш ќе изгледаат убаво.Направена од елегантни pebbled кожа, ова tote торба е направен со деликатна триаголник метал и кожа го зграби работи за тренд-led чувствуваат.Со рамо, рака, можете да го носат на вашиот рамо, крстот на вашето тело или да ја користите како една рачна ташна. Врвот должина : 15" ВО.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат