• Новак
Dasein Жените Мода Шик Чанта Триаголник се Справи со Торба Tote Satchel Работа Чанта w/Појавување Паричник

Dasein Жените Мода Шик Чанта Триаголник се Справи со Торба Tote Satchel Работа Чанта w/Појавување Паричник

DEN 1031.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : Еко-пријателски вегетаријанска кожа (СТП) со песочни кожа текстури.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 1 Голема центар џеб / 1 Внатрешни работи задниот ѕид патент џеб / 2 Внатрешни работи отвори врвот објект џебови.Печати на враќање превозот етикета.Без животни биле повредени.Без разлика дали моден свесен купувач кој не е надвор за дизајнер торба или сте сосема фанатик кој едноставно не може да им помогне паѓа во љубов со оние дизајнер луксуз, може да се чувствува како мешање на вашата гардероба со некои Dasein колекции која изгледа навистина одлично.Со Dasein злато амблем во предниот дел.Одлично за секојдневна употреба и за патување и секогаш ќе изгледаат убаво.Направена од елегантни pebbled кожа, ова tote торба е направен со деликатна триаголник метал и кожа го зграби работи за тренд-led чувствуваат.Триаголник отсечени се справи со дизајн, многу посебни и искра.ЏЕБОВИТЕ : Рамни дното со studs и Целосно наредени внатрешни работи.Отворањето на пространа внатрешна преграда, си ќе биде во можност да се задржи вашата дневна essentials во проверете.Свеж стил која нуди современ допир на работа и викенд изглед.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ако ви се истури нешто од неа, само избришете ја чистат со влажна крпа и нека торба сува во добро емитувана место.ДИМЕНЗИЈА : 12.Просторен и пространа доволно за сите на вашите секојдневни работи. Врвот должина : 15" ВО.Топ патент затворање.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.5"W x 13"H x 5", D.Разни избори да се оди и со дневна омилена облека. 1 Голема центар џеб / 1 Внатрешни работи задниот ѕид патент џеб / 2 Внатрешни работи отворен врвот објект џебови.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Богат со многу бои од светлина пролет бои како бела, розова да се топли зимски бои како темно виолетова, црна, кафеава, и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат