• Новак
Camco Живот е Подобар во Кампот Tote Торба | Совршен за Намирници, Шопинг или како Чанта | Зелена Мрежа Дизајн Tote Торба со Голема, Tellow Ретро RV и Мојот Среќен Место Текст (5348

Camco Живот е Подобар во Кампот Tote Торба | Совршен за Намирници, Шопинг или како Чанта | Зелена Мрежа Дизајн

DEN 463.68

Достапност
Достапно за нарачка

Стилски Tote Торба : Оваа торба има зелена мрежа дизајн со жолта ретро RV и "Мојот Среќен Место" текст.Мулти-Цел : Одлична за намирници, шопинг или како чанта.Мерки : 16 7/8-инчи висок x 18-инчи (W).Материјал : Платно надворешноста со најлон за внатрешни работи.Карактеристики : Zippered внатрешни работи џеб и целосно наредени внатрешни работи; Рачки : Се згодни, трајни и двоен-stitched.Camco Животот Е Подобар во Кампот Tote Торба е стилски прилог на вашето патување.Користат за превоз на прехрамбените производи, превоз на опрема или како секојдневна торба.Овој производ има платно надворешноста и најлонска внатрешни работи.Тоа е издржлив, двојно-stitched рачки, а zippered внатрешни работи џеб, целосно наредени внатрешни работи и магнетни затворање.Производ мерки 16 7/8-инчи висок x 18-инчи (W).Оваа торба е зелена мрежа дизајн со жолта ретро RV и "Мојот Среќен Место" текст.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат