• Новак
TSENQUE Симпатична Плажа Торба, Тропски Шема Flamingos Лубениците Памук Јаже се Справува Tote Торба, Плажа Кеси за Жени

TSENQUE Симпатична Плажа Торба, Тропски Шема Flamingos Лубениците Памук Јаже се Справува Tote Торба, Плажа

DEN 1711.20

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПЛАЖА ТОРБА : Направен од високо-квалитет и лесен водоотпорен најлон ткаенина, удобно и здрав.Најновите печатење процес има јасни обрасци и живописни бои.ZIPPERED ЏЕБ : голем главниот џеб со zip затворање, рака-сметководствена, рамо-сметководствена.Постојат џебови на двете страни на торба, која може да се користи за поставување на kettles, влечки, итн.Постои транспарентен ПВЦ патент торба на едната страна од главниот торба, и две-мрежа мрежа торба на другата страна, кои можат да бидат поставени како мали предмети.ЕКСТРА ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Тоа е многу голема и да се собере се што ви е потребно за да се носат со екстра простор.Тоа може да се користи за чување на повеќе крпи; тоа е исто така погоден за чување на туристички објекти, складирање на мајката и бебето предмети.СТИЛСКИ Рака на рака висина-11.8 брадата ✔ Пакет : 1 Pcs x Плажа Торба Напомена : мерење може да се 1-3cm (0.39-1.18 инчи) неточни грешки.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.Овие плажа кеси се случува брзо, да го додадете во кошничката сега!Имаат свој стилски голем капацитет плажа торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат