• Новак
Денот на благодарноста торта topper сјајот Среќен денот на Благодарноста торта декорација турција тема партија торта материјали декорација (1)

Денот на благодарноста торта topper сјајот Среќен денот на Благодарноста торта декорација турција тема партија

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

*Оваа торта вметнете турција сликата е многу погодна за денот на Благодарноста партија.Оваа торта вметнете е совршен турција декорација.Вие сте добредојдени да се приклучат на денот на Благодарноста тема партија со вашето семејство и пријатели.Сите партии се совршено. *Уникатен дизајн, совршен роденден декорација, користете торта декорација како единствен сјајна декорација реквизити за роденден на фотографии, снимање на сите ваши добри времиња, и се организира незаборавен роденден за вашето семејство и пријатели. *Додадете вкус и незаборавни моменти.Зголемување на сјај на вашиот роденден тема партија!Торта topper доаѓа со картон за пакување за да се обезбеди максимална заштита. *Високо-квалитетни материјали може да ги исполни вашите квалитет потреби, можете да ги користите безбедно, нашиот производ дизајн ќе ја нагласи вашата собирање, и вашето задоволство е наша чест. *Испорака на услугата на стоката е договорено од страна на продавницата.Ве молиме консултирајте се со производот пристигнување детали.Можете да контактирате со услуга за одговори.Ако торта врвот шапка е оштетени или оштетени, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се ре-брод или наплата за вас.Само за вас, па можете да уживате во ексклузивните партии и среќен час 100% .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат