• Новак
Две Рекс Торта Topper Диносаурус Тема Оркестарот Зема за Јура Парк Т-Рекс 2rd Години Роденден Деца Партија Декорација Материјали

Две Рекс Торта Topper Диносаурус Тема Оркестарот Зема за Јура Парк Т-Рекс 2rd Години Роденден Деца Партија

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Погодна за секој роденден декорација!.Topper големина x 5.9 6.4 инчи.Пакувањето вклучува целосно собрани торта topper, што има висок квалитет, картон и светкавиот дизајн.Сите наши торта toppers се изградени со Премија, Не-Пролевање Сјајот Картичка-Акции и нетоксичен.Која е прикачена на ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ хартија стапчиња.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе нудиме решенија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат