• Новак
Оди Диего Партија Декорации,Украси за Оди Диего Оди Роденден Прибор,Дора Партија Материјали Вклучува Банер, Торта Toppers, Pricess Балон за Jaguar Спасување Тема Партија Дек?

Оди Диего Партија Декорации,Украси за Оди Диего Оди Роденден Прибор,Дора Партија Материјали Вклучува Банер,

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ние сме Апсолутно Сигурни дека Ќе ви се Допаднат Украси Роденден, Сепак, Да Бидете Сигурни дека Сте Сигурни Со Купувањето, Ние Нудиме 30 ДЕНА!Ако Постои БИЛО каква Грешка со Поставете ги Споделите со Нас и Ние ќе Брод Од Друг Или да Ви Даде Целосна Наплата!Цел Сега со Доверба!.ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : Не Гледам Подалеку! 5-ВО-1. Уникатен Торта Topper, 18 Компјутери Латекс Балони, Среќен Роденден Банер и 12 Компјутери Cupcake Toppers,50 Компјутери Оди Диего Налепници.Нашиот Комплетен Сет на Оди Диего Роденден Резерви Ќе Додадете Неверојатни за Вас, Вашето Семејство И Пријатели.СОВРШЕН ПАРТИЈА УКРАСИ : Оди Диего оди Оди на Роденден Украси Партија Пакети Е Создаден со Мисија Да ја Напуштат Сите со Убави Спомени!Ние Само Може да се Замисли Како Нашиот Висок Квалитет и Неверојатен Сет на Партијата Декорација Материјали Предмети Може да Ви Помогне да светне Убава Ноќ и да се Направи Овој Незаборавен Момент за Вашето Семејство И Пријатели.ТРЕБА ДА се СОБЕРАТ : Вие треба да се трошат време да се соберат сите на производот е unpre-се соберат.Лесен за Ракување и Décor Партија, Одличен Избор за Деца Роденден Резерви.БАЛОНИ НАПОМЕНА : Бидејќи Диего Оди балони се обновливи, можете да ги задоволат вашите потреби за одржување на роденден партии или празник партии за многу пати, и најновите стил има само биле произведени, па таму ќе биде единствен мирис на латекс, го стави во вентилирани место за 1-2 дена и тоа ќе биде подобро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат