• Новак
Psych Шон Гус Роденден Прибор, ТВ Емисии Psych Шон Гус и Pinapple Партија Украси со Среќен Роденден Банер Торта Topper Cupcake Toppers Балони

Psych Шон Гус Роденден Прибор, ТВ Емисии Psych Шон Гус и Pinapple Партија Украси со Среќен Роденден Банер Торта

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : 1 пакет среќен роденден банер, 18 компјутери латекс балони(3 боја), 1 buc торта topper, 12 компјутери cupcake topper(6 стилови).Нашиот целосен сет на Psych роденден резерви ќе додадете изненадувања за вас, вашето семејство и пријатели.Topper Материјал : Нашата Торта topper е направен од висок квалитет на акрил, издржлив и нетоксичен.Тоа може да биде страна се мијат и се употребуваат, 100% безбедни за вас, вашето семејство & вашите гости.По партијата, тоа може да биде keepsake да се остави спомени за овој среќен ден во иднина.Ballons Напомена : Бидејќи балони се обновливи, можете да ги задоволат вашите потреби за одржување на роденден партии или празник партии за многу пати, и најновите стил има само биле произведени, па таму ќе биде единствен мирис на латекс, го стави во вентилирани место за 1-2 дена и тоа ќе биде подобро.Совршен Партија Украси : Psych Роденден Украси Партија Пакети Е Создаден со Мисија Да ја Напуштат Сите со Убави Спомени!Ние Само Може да се Замисли Како Нашиот Висок Квалитет и Неверојатен Сет на Партијата Декорација Материјали Предмети Може да Ви Помогне да светне Убава Ноќ и да се Направи Овој Незаборавен Момент за Вашето Семејство И Пријатели.Широка примена : Ова Psych балони за полнење одговараат за различни повод, како што се Psych тематските роденден украси, бебе туш, деца роденден, момче партија, девојка партија, дома декорација, соба декорација, бебе соба декорација, или било семејство забава партија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат