• Новак
АТВ Кавер-Свадба Торта Topper со Магичен Ден

АТВ Кавер-Свадба Торта Topper со Магичен Ден

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

АТВ Кавер-Свадба Торта Topper.рачно насликани порцелан.експерт за изработка.Во текот на дини и низ кал, ќе љубов на возбудливоста на возење ..брзо ..Над 14 години ние го слушаме нашите клиенти и валани на сите ваши четири-wheeling идеи во една голема АТВ торта topper ..brand new од Магични Ден!Ајде да се тркалаат детали : Невестата и Младоженецот се јава на АТВ заедно, младенците цел се вози толку брзо, нивните две, право тркала се всушност воздухот, тие се возеше во кал, земја, песок, Невестата е gown е соодветно над коленото (не сакам тоа да се добие на начин, дали?), Младоженецот има чизми и вест, Quad е ловец зелена, кавер -, "Само во брак" табличка на грб со цвеќиња како noisemaking "лименки", ги Проверите сите погледи на оваа торта topper!!Pssstt!Ако ви се допаѓа изгледот на "нечистотија" во фотографии, можете да се обидете малку кафеав шеќер за да се создаде овој ефект. : ).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат