• Новак
Торта Поп Екранот Стојат, Мулти-Стил 2 Или 3 Ниво Плоча се Справи со Монтирање на Хардвер за Свадби Бебето Тушеви Роденден Партии Годишнини ноќ на Вештерките Бонбони

Торта Поп Екранот Стојат, Мулти-Стил 2 Или 3 Ниво Плоча се Справи со Монтирање на Хардвер за Свадби Бебето

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 cm/12" (Прибл.Тоа може да се расклопуваат, кога не е во употреба за лесен за складирање и за носење.Спецификација : Нов и висок квалитет; Еднократно, трајни, практични; Направете ја вашата сопствена торта стои, овој објект се состои од 3 дела кои лесно може да се состави и демонтирање кога не е во употреба; Костум за деликатна кина, накит стои, нежен изглед на штандови; Одлични за бонбони, десерт, леб, овошје, бонбони, итн; Одговара за 6mm дупка; Може да се инсталира 2 групи или 3 групи според вашата потреба; Не се погодни за микро бранова печка.Пакетот Вклучува : 1 Сет Торта Плоча Стои.【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Само да го инсталирате слоевит фах на торта застане, да се поврзете на делови, и ги заостри сите делови во неколку минути.Тие се соодветни за одредување на рачно изработени силикони торта коцки и правење на вашиот сопствен исклучителна занаети.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.) Answer : ___________________________ Note : 1. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Торта стојат делови се направени од Kirsite, идеален рачно изработени модни додатоци за изработка на торта застане.Ви благодариме за разбирањето! 2. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】плоча решетката е погодна за одредување на рачно изработени силикони торта тави.

Спецификацијата

New and high quality; :
Reusable, durable, practical; :
Make your own cake stands, this item consists of 3 parts which can be easily assembled and dismantled when not in use; :
Suit for delicate china, jewellery stands, dainty looking stands; :
Great for candies, dessert, bread, fruit, candy, etc; :
Fits for a 6mm hole; :
Can install 2 tiers or 3 tiers according to your need; :
Not suitable for micro-wave oven. :
Type:
Cake Plate Stand
Material:
Kirsite
Quantity:
1 Set
Occasion:
Birthday Party, Wedding, Baby Shower
Features:
2 or 3 Tier, Rod Plate Stand
Total Height:
30.5cm/12'' (Approx.)
Note:
1.Due to the difference between monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.Thank you for your understanding! :
2. Please allow 1- 5mm errors due to manual measurement. :
Package Includes:
1 Set Cake Plate Stands :

Со стоката дадена додека купуваат

Торта Стои во Собата, 9 Парчиња Метал Cupcake Стои Поставите Десерт Екранот Плоча Злато Оркестарот Служат Послужавник

♥【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Едноставна инсталација дизајн,лесно да завртка на врвот кон основата, се исти

DEN 8749.44