• Новак
GRETD Европски Стил Десерт Табела Дневна Соба Овошје Плоча Суво Овошје Плоча Исклучителна Попладне Чај Десерт Плоча Торта Стојат Бонбони Плоча (Боја : A)

GRETD Европски Стил Десерт Табела Дневна Соба Овошје Плоча Суво Овошје Плоча Исклучителна Попладне Чај Десерт

DEN 16522.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од керамички материјал, лесно да се чисти.Совршена големина за вас, така што тие не секогаш одговара на сите вашите омилени грицки и храна.Издржливи и не се плаши од штета, тоа може да биде рака-мијат со топла сапуница вода и воздух суши.Погоден за ладна или жешка храна, жито, овошје, итн.Погоден за бифе или ресторан, уживате во сите ваши омилени јадења.Функција : Изработени од керамички материјал, лесно да се чисти.Совршена големина за вас, така што тие не секогаш одговара на сите вашите омилени грицки и храна.Издржливи и не се плаши од штета, тоа може да биде рака-мијат со топла сапуница вода и воздух суши.Погоден за ладна или жешка храна, жито, овошје, итн.Погоден за бифе или ресторан, уживате во сите ваши омилени јадења.Материјал : Ceramic Product Категорија : Овошје Plate Packing листа : 1 * овошје dishnotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.ви благодариме за разбирањето.2. Мониторот не е калибриран, и бојата на објектот што е прикажано во слика може да биде малку различен од вистинскиот производ.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

SLATIOM Коска Кина Овошје Плоча Попладне Чај Торта Плоча Десерт Стојат Дома Дневна Соба Суво Овошје Плоча Десерт

Мултифункционален и разноврсна, може да се користи како ужинка послужавник, мезе плоча, cupcake послужавни�

DEN 1200.00