• Новак
RunningBear Перење Кошница за Перење Облека Попречи - Елени Зима Снег Расклопна Перење Забавува Голем Капацитет Перење Торба за Бања, Дома

RunningBear Перење Кошница за Перење Облека Попречи - Елени Зима Снег Расклопна Перење Забавува Голем Капацитет

DEN 599.52

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе Usesb Оваа перење кошница е одличен производ за чување облека, играчки и бебе производи и дребулии.Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме контактирајте не по е-пошта, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение. ★【Зачувате Вашиот Простор】 : Расклопна перење кошница, се тресат тоа рамен кога го користите и место каде што е потребно,и може да се свитка кога не ви треба, па можете да добиете најмногу се користи на секој простор. ★【Перење Препораки】 : Ги чисти само после секоја употреба, машина за миење не е дозволено, тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.Се тресат тоа рамен кога го користите и место каде што е потребно, може да се свитка во аголот кога не е во употреба.Лесно Да се Носат Две издржливи се справува прави забавува лесно да транспорт и назад до laundromat.Внатрешниот црна ЈП Оксфорд ткаенина водоотпорен слој, лесно да се мијат и чистат, само едноставна избрише по секоја употреба.7 инчен (32 L*28 W*57.Издржливи Материја Висок квалитет на оксфорд ткаенина, не ќе солза, како и други производи на пазарот.Совршена Големина за големината на овој Елени Зима Снег перење кошница е 12. ★【Поудобно】 : Оваа облека, кошница имаат две рачки за шиење од секоја страна, стилски и издржлив. ★【Голем Капацитет】 : Големи големина на облека, кошница 12.Тоа одлично да се користи во вашата спална соба, го користите во вашата спална соба, перење соба, бања и дете соба, итн.7 инчи, што е доволно да содржи недела 's вредност на валкани clothesit, па вие не мора да се оди во перална често.На доволно weightin ЈП одбор во дното е добро за стабилност, тоа може да застане исправен , нема повеќе досадни колабира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноќта на вештерките Црните Мачки Џек Фенер Соодветна Позадина Остатоци Перење Торба Тешки Перење Ранец со Рамо

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Оваа перење торба мерки 14.5"(дијаметар) x 29.3" (37cm×74.5 см).Капацитетот е околу 80 L, и тоа е

DEN 575.76

Перење Кошница На Божиќ Дрво Снешко И Месечината Перење Забавува За Бања, Спална, Играчки, Фрла, Перници Количка

Оксфорд 【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Прецизни За Шиење, Жици

DEN 1348.80