• Новак
Dollandd Мини Перење Одбор Мека Рака Чувство Компактен Перење Алатка за Домашни Патување,Сина

Dollandd Мини Перење Одбор Мека Рака Чувство Компактен Перење Алатка за Домашни Патување,Сина

DEN 1960.80

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Силикон.Производ Големина : Должина, ширина и висина се во врска 3.15*2.17*1.38 инч, грешка е за 0.39 инч.Мека рака-чувство,не боли да перење објекти.Должина, ширина и висина се во врска 8*5.5*3.5 см, грешка е околу 1cm.Мини машина за Перење Одбор Мека Рака Чувство Компактен Перење Алатка За Дома Travel Material : Silicone Color : Пинк/Сино/Yellow Size(Приближно) : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина се во врска 3.15*2.17*1.38 инч, грешка е за 0.39 inch Note : Забелешка : Сликата е Референца и е Релативно САМО.На Сликата Може да Покажуваат Мали Разлики На Вистинскиот Објект во Големината,Бојата и Texture Please овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет вклучуваат:1 компјутер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноќта на вештерките Црните Мачки Џек Фенер Соодветна Позадина Остатоци Перење Торба Тешки Перење Ранец со Рамо

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Оваа перење торба мерки 14.5"(дијаметар) x 29.3" (37cm×74.5 см).Капацитетот е околу 80 L, и тоа е

DEN 575.76