• Новак
Mesh Перење Торба,Трајни Delicates Мрежа Миење Торба за Трикотаж, Порибување, долна облека, Градник долна Облека, Џемпер,итн.Патување Организација Торба За Перење

Mesh Перење Торба,Трајни Delicates Мрежа Миење Торба за Трикотаж, Порибување, долна облека, Градник долна Облека,

DEN 188.88

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА на РАЗЛИЧНИ : Постои голем број на кеси одговара на сметка за сите ваши перење потреби.Особено голема за delicates, спортски градници, џемпери, шалови, поврзана облека, кошули, чевли, активни се носат, јога панталони, долен веш,чорапи, бебе облека и кадифен играчки.ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ:перење торба направен од високо-квалитет издржлив материјал за долготрајна употреба.Автоматско заклучување така патент не ќе се отвори кога за перење и за сушење, патент покритие за дополнителна заштита.ЗАШТИТА ЗА ОБЛЕКА : Заштитете го вашиот деликатна од заплитане, snagging, или влечење во миење или фен.МУЛТИ-ЦЕЛ : Совршен дом од суштинско значење за перење соби, спални соби, плажа,здравјето клуб,базен,бањи, плакари; Употреба во багажот кога патуваат во вид облека, посебно чиста/валкани предмети, Идеални за чување кампување потреби, спортски стока, плажа предмети; како бебе пелена кеси,паричникот,очила, копчиња,паметен Телефон и повеќе.ПРОИЗВОДИ ГАРАНЦИЈА : Обезбедува гаранција за квалитет на нашите производи.Ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време и ние ќе биде многу мило да го реши проблемот за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Qmxo 75L Акварел Африканските Жени Перење Забавува Расклопна Големи Облека Најлон Ткаенина Перење Кошница Торба

Големина : Перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 75 L.Материјали : облека забавува се направен�

DEN 405.60

Ноќта на вештерките Црните Мачки Џек Фенер Соодветна Позадина Остатоци Перење Торба Тешки Перење Ранец со Рамо

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Оваа перење торба мерки 14.5"(дијаметар) x 29.3" (37cm×74.5 см).Капацитетот е околу 80 L, и тоа е

DEN 575.76