• Новак
Виси Перење Забавува 2 Пакет Мрежа Перење Кошница Свитлива Забавува Расклопна Валкана Облека Забавува Ѕид Монтирани Складирање Торба, (2 Пакет, Сива)

Виси Перење Забавува 2 Пакет Мрежа Перење Кошница Свитлива Забавува Расклопна Валкана Облека Забавува Ѕид Монтирани

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : виси перење забавува користи силна полиестер материјал, кој има висока густина мрежа да се одржи многу на облека.Големина : Укината големина : 7.3 инчен X 6.4 инчен X 1.2 инчен; ширевте големина : 12.2 инчен x 15.3 инчен (21.2 инчен со рачка) (должина*висина).Виткање е завршена и лесно да се носат.Дизајн : Ѕид-виси и pop-up отворен дизајн.Кога ќе треба да го користите, unroll нашите Виси Перење Забавува и може да се закачи на ѕид или зад вратата и го стави на вашата валкана облека или облека што треба да се изменат во тоа.Широк Апликации : мрежа перење кошница не е само за перење, можете исто така да го користите за Домашна Организација, како што се плакарот, маса, намирници за складирање и канцеларија за книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање, итн.Пакет се Вклучени : 2 сива виси перење забавува и 2 Леплива куки.Леплива кука е само погодна за непречено метални површини, стакло, керамика, и површината треба да се чисти во текот на употребата.Тоа е не се препорачува за насликаните ѕидови.Оваа перење кошница може да се одржи 8-10 маици и лесно може да се собираат по употребата, што може да го спаси вашиот простор.Направи вашиот дом чист!Оваа виси перење забавува усвојува дизајн на решетката.На предната страна на производот е празен дизајн на циркулацијата на воздух.Ако вашата облека треба да бидат обесени за ноќта пред миење..Не грижете се!На Шупливи мрежа дизајн може да помогне во намалување на мирисот .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Qmxo 75L Акварел Африканските Жени Перење Забавува Расклопна Големи Облека Најлон Ткаенина Перење Кошница Торба

Големина : Перење кошница да се 14.96 x 12.6 x 25.4 инчи со капацитет 75 L.Материјали : облека забавува се направен�

DEN 405.60

Перење Кошница На Божиќ Дрво Снешко И Месечината Перење Забавува За Бања, Спална, Играчки, Фрла, Перници Количка

Оксфорд 【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Прецизни За Шиење, Жици �

DEN 1348.80

Црна Виси Перење Торба Со Нерѓосувачки Челик Куки, Перење Попречува Со Патент Расклопна Перење Кошеви За Спалната

Погодна За Спалната Соба, Бања, Колеџ Ученичкиот Дом, Перална, Плакар И Така Натаму.【Удобен И Патент На Д

DEN 359.76