• Новак
HEMOTON Пластични Washboard Миење на рацете Одбор: Облека, долна облека за Миење Одбор Сива Рака за Перење Облека Алатка за Рачно Перење Облека Cleaning Tool

HEMOTON Пластични Washboard Миење на рацете Одбор: Облека, долна облека за Миење Одбор Сива Рака за Перење

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична за чистење на бебе облека и долна облека.За перење со washboard, уникатен справи и фиксен ритам дизајн, лесно и практично користење, повеќе спаси напор.Долна облека-тоа го направи за светло за перење што мораше да се направи ( undies, чорапи, мали маици ).за една пара долна облека, чорапи, овој производ е СОВРШЕН.Одлична за чистење работи што не сакате да ја извршите преку миење со редовно перење.Помага при отстранување дамки по натопување облека, лесни, тешки, но нежно на облека.Многу полесно да се користи од старомодни дрвени стакло се мијат одбор, лесно.Нашите washboard може да ви помогне да заштедите време не чека за машината за перење да се направи.лесен и удобен за употреба, се повеќе се спаси напор.Практичен дизајн го прави вашиот перење животот полесен.Тоа може да биде одличен подарок за вашите пријатели и семејства.Пластични Мини Washboard Перење Одбор.Заштеда на вода, заштита на животната средина и заштеда на енергија.Опис Нашите washboard може да ви помогне да заштедите време не чека за машина за перење да се направи.лесен и удобен за употреба, се повеќе се спаси напор.Практичен дизајн го прави вашиот перење животот полесен.Карактеристики - Материјал : Пластика - Боја : Сива - Size : 45. 50 X18. 50 X2. 00cm 17. 88 X7. 27 X0. 79in - УНИКАТЕН ИЗДРЖЛИВИ : Дебел материјал е на носивоста и засилен дното и rim се повеќе издржливи.- БЕЗБЕДНА и ЗДРАВА : Направен од - friendly PP материјал, безбеден за вашите деца.На washboard ви помага бришење далеку лесно.Пакет Вклучувајќи 1 x Washboard.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перење Кошница На Божиќ Дрво Снешко И Месечината Перење Забавува За Бања, Спална, Играчки, Фрла, Перници Количка

Оксфорд 【Трајни & Водоотпорен】Двоен Слој 600d Оксфорд Ткаенина Со Јп Обложување.Прецизни За Шиење, Жици

DEN 1348.80

Перење Кошница Да Го Пореметат Валкана Облека Торба Играчка Складирање Организатор Цртан Филм Диносаурус Главата

Тоа може исто така да зачувате чадори, списанија, магазини и други дребулии за семејства и колеџ домови

DEN 671.76

Пинк Цвет Дрво Круг Туника Валкани Џеб Водоотпорен Големи Оксфорд Ткаенина Количка За Перење Складирање Кошница

Дизајн : Функционална Убава Домашна Décor.Расклопна, Перење Бин Да Може Брзо Да Се Здипли Станот За Склади

DEN 767.76

Ноќта на вештерките Црните Мачки Џек Фенер Соодветна Позадина Остатоци Перење Торба Тешки Перење Ранец со Рамо

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Оваа перење торба мерки 14.5"(дијаметар) x 29.3" (37cm×74.5 см).Капацитетот е околу 80 L, и тоа е

DEN 575.76

Црна Виси Перење Торба Со Нерѓосувачки Челик Куки, Перење Попречува Со Патент Расклопна Перење Кошеви За Спалната

Погодна За Спалната Соба, Бања, Колеџ Ученичкиот Дом, Перална, Плакар И Така Натаму.【Удобен И Патент На Д

DEN 359.76

Мртвите Ден Кол Muertos ноќта на Вештерките Мексиканската Черепот Перење Торба Патување Перење Ранец со Прилагодливи

Ако излезат со перење торба, може да се стави лични предмети, како што се мобилни телефони, картички, коп

DEN 292.80