• Новак
TANGIST Нерѓосувачки Челик Двојна Глава Квантитативни Течни Пополнување на Машина За Маслиново Масло Хоризонтален Пневматски Пополнување на Машина (Боја : 500 2500ml)

TANGIST Нерѓосувачки Челик Двојна Глава Квантитативни Течни Пополнување на Машина За Маслиново Масло Хоризонтален

DEN 1509.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производ параметри.Име на производ : Pneymatic Течни Пополнување на Машина.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние ќе се обезбеди повеќето задоволително решение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат