• Новак
Shrink Wrap Кеси-Shrink Wrap 100 Компјутери POF Топлина Shrinkable Транспарентен Пакување Торба Запечатување Машина за Топол Воздух се Намали (Боја : 100-парче bag13X30 см)

Shrink Wrap Кеси-Shrink Wrap 100 Компјутери POF Топлина Shrinkable Транспарентен Пакување Торба Запечатување

DEN 1372.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да се користи за автомобил филм, пакување, намали филм, храна одмрзнување, degumming, итн. ★Карактеристики на запечатување машина : номинална моќност 300 W, рака притисок тип железо школка запечатување машина, 8-speed за контрола на температурата на вредноста, запечатување должина 20cm, висока температура крпа без да се загреете, и инстант запечатување.Тоа е во моментов најмногу идеален материјал за пакување. На запечатување машина има номинална напон од 220 V, а запечатување должина од 20cm, и 8 корекција.Ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се во вид на. Моќен 2800 W мотор на топол воздух пиштол, 3-позиција рокер прекинувач и млазницата се направи топлина се концентрира.Ве молиме имајте предвид дека хроматските аберации може да се случи во боите поради различните позиции на фотографии.5 МИМ♦Прирачник запечатување машина параметри : Пулсот моќ : 300 WSealing должина : 200 MMSealing ширина : 2 MM★ Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3cm грешка и не грижете се, пред да нарачате. ♦Детали за производот : 1.Ако добиете предлог за нашите услуги, ве молиме контактирајте со нас.Ако се оштетени или исчезнати, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат