• Новак
Хенк Арон Braves Hof Потпишан Авто Spalding Игра се Користи Feeney Бејзбол Jsa Лоа - MLB Игра се Користи Baseballs

Хенк Арон Braves Hof Потпишан Авто Spalding Игра се Користи Feeney Бејзбол Jsa Лоа - MLB Игра се Користи Baseballs

DEN 1461.60

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; MLB Игра се Користи Baseballs.ХЕНК АРОН BRAVES HOF ПОТПИШАН АВТО SPALDING ИГРА се КОРИСТИ FEENEY БЕЈЗБОЛ JSA ЛОА, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Хенк Арон сувенири.Атланта Braves сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат