• Новак
Jjshueryg Лекување на Топката/Храна Фармацевт/Интерактивна Играчки/Бавно Јадење IQ се Третираат Топка за Мали Средни Кучиња и Мачки

Jjshueryg Лекување на Топката/Храна Фармацевт/Интерактивна Играчки/Бавно Јадење IQ се Третираат Топка за Мали

DEN 1742.40

Достапност
Достапно за нарачка

Квалитет на материјалите.Изработени од АБС , тоа е залак-отпорен, силен и еколошки.Неговата не-токсични и неприродна.Може да се стави директно во храната.Мие, лесен за чистење, отстранлив капак.Се развијат здрави навики на исхрана.Оваа закуска фармацевт е дизајниран да го ограничи бројот на оброци, може да се добијат при додавање на игра време, па вашето куче може да се вежба подобро.Ова куче играчка може да се задржи куче ментално и физички активен при играње.Забави хранење стапка.Ставање закуски во топката може да го забави дел од куче, но дека кучето се менува.Ви треба повеќе мотивација.Ако сте со користење на играчки, овие храна или оброк се многу тешко.Ве молиме да дадете играчка да се вари и се надува.IQ интерактивни играчка.Коефициентот на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Загатка Топката го стимулира интелектуална раст, го зголемува секојдневно вежба, и помага да се обучуваат миленици агилност и интелигенција.Лесен за употреба и чиста.Лесен за употреба, само отворете го капакот, се стави на храна во, затегнете и заклучување, што нема да се скрши лесно.Само отворете го транспарентен дел на врвот и ќе може лесно да се чисти кучиња забава играчка.Не-токсични, залак-доказ Фризби лижат топка за вашиот симпатична куче!- Изработени од природни и издржливи ABS материјални, не-токсични, мека, еластична и залак-отпорни, тоа може да се користи за куче заби мелење и чистење.- На фризби дизајн е голема забава за вашите миленици и забава за нив, кога тие се сами!- Лесен за употреба, само unscrew горниот капак за да ја контролира тежината на јадење.- Лесно да се чисти, може да се печете и ги избриша со топла сапуница вода за да се задржи за да се исуши.Опис : Материјал : Специјален храна одделение ABS material Weight : 385 / g Specification : 14.6 x 7.7 x10.9 cm Package се Вклучени : 1x Храна за Миленичиња Топката.

Спецификацијата

14.6 x 7.7 x10.9 cm :
Package Included:
1x Pet Food Ball :

Со стоката дадена додека купуваат

zvr Топката Стискаш Стрес Ослободување Топки за Деца и Возрасни |Smiley Сунѓерести Стрес, Анксиозност Ослободување

zvr Стискаш Стрес Ослободување Топки за Деца И Возрасни |Smiley Сунѓерести Стрес, Анксиозност Ослободување �

DEN 263.76