• Новак
zvr Топката Стискаш Стрес Ослободување Топки за Деца и Возрасни |Smiley Сунѓерести Стрес, Анксиозност Ослободување Играчка | за Лица Роденден Goodie Торба Спојници за Момч

zvr Топката Стискаш Стрес Ослободување Топки за Деца и Возрасни |Smiley Сунѓерести Стрес, Анксиозност Ослободување

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

zvr Стискаш Стрес Ослободување Топки за Деца И Возрасни |Smiley Сунѓерести Стрес, Анксиозност Ослободување Играчка За Партија Роденден Goodie Торба Спојници за Момчиња и Девојчиња 7.5 CM.ОДЛИЧНО ЗА СТРЕС ОЛЕСНУВАЊЕ.Neliblu Стрес олеснување стискаш топки squishies се докажани за да го намалите стресот како и сите на вашата енергија и да се фокусира е да бидат пренасочени и извадени на стрес топката.СТРЕС-ТОПКИ ЗЕМА ТЕРАПИЈА НА СОСЕМА НОВО НИВО.Овие стрес-топки се handpicked да им помогне на децата со аутизам или АДХД фокус и управување со секојдневниот стрес.СОВРШЕНА АЛАТКА ДА ИМ ПОМОГНЕ НА ВАС СО МУСКУЛНА РЕЛАКСАЦИЈА.Во корист на цедење е познат да изданија некој вид на енергија која предизвикува можете да се опуштите.Направи светот посреќно место од Смешка!Насмеани — најчиста израз на среќа — има способност да ги регулираат нашите крвниот притисок, ги јакне нашиот имунолошки систем, го намалуваат ризикот од рак, се зголеми на нашиот живот, по седум години, и да се обезбеди внатрешен мир и задоволство.Добрата вест е дека тоа не чини ништо, но за жал, еден просечен возрасен насмевки само 20 пати на ден.Овие среќни лице топки се неодолива и ќе се притисне насмевка надвор од никого.Овие 2.5" притисне топки, некои од најдобрите стрес топки во светот, се сунѓерести и жив, и со функција на широк смајли лице.За возраст од 3+.Овие squishy смајли стрес топки се направи совршен Партија корист, goody торба додатен, ноќта на Вештерките трик или лекување на бонбони алтернативни и Божиќ порибување stuffer.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат