• Новак
Дишење топка - Обоени Пластични Проширување на Магијата Топката | Светат во Темница Проширување со Топка

Дишење топка - Обоени Пластични Проширување на Магијата Топката | Светат во Темница Проширување со Топка

DEN 1641.60

Достапност
Достапно за нарачка

Стигнале Дизајн : проширувањето топката може да бидат големи или мали : магијата топка во облик како цвет е стигнале и количка, и тоа ги деформира меѓу форма на цвет и топката.Ублажување на Анксиозноста : дишењето топката е добар производ да се задржи на децата зафатени и намалување на родителите притисок.Совршен за мали деца или пријатели.Предучилишно Образование Играчки : Позема може да го стимулира развојот на бебето мозокот, па како да се подобри бебе е практична способност.Заштита на животната средина Материјали : проширувањето топката е направен на заштитата на животната средина материјал, безопасни, еднократно, трајни, мазна и без остри рабови.Шарени Проширување Топка : Таа ги има сите видови на убави бои.Тоа е отвори и прошири, а потоа ќе се намалува назад во неговата оригинална големина, само како магија.Внатрешноста содржи LED светло кое ќе се расветли и може да се одигра во текот на ноќта.Опис : прозрачна магија телескопски топката ќе се прошири во игра, а потоа се намали назад во неговата оригинална големина.Со светли и богати бои, на проширување со магија топката не е лесно да исчезнат.Различни бои може да им се помогне на децата да научат и да ја признае различни бои.Спецификација : Години : во Текот на 3 години old Material : ABSL : 7.5 инчен (не се протегала), 12.6 инчен (поместуваат) S : 5.9 инчен (не се протегала), 10.2 инчен (поместуваат)Боја : Виолетова (голем сјај), грин (голем сјај)Пакување Листа : 1 * Шарени Проширување Ball Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Спецификацијата

Age:
Over 3 years old
Material:
ABS
L:
7.5inch (not stretched), 12.6inch (stretched)
S:
 5.9inch (not stretched), 10.2inch (stretched)
Color:
Purple (large glow), green (large glow)
Packing List:
1 * Colorful Expansion Ball :
Note:
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Со стоката дадена додека купуваат