• Новак
UFE Урбани Фитнес, Масажа Топка

UFE Урбани Фитнес, Масажа Топка

DEN 172.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична за лекување на болки во грбот.стимулација на мускулите и олеснува тензијата.Ослободува токсини и ја подобрува циркулацијата.Spikey надворешниот.Ја подобрува циркулацијата.Урбан Фитнес, Масажа Топката е одличен додаток за лекување на болки во грбот, стимулирање на мускулите, олеснување на тензија и за подобрување на циркулацијата.Тие може, исто така, ослободување на токсините од телото и да се подобри циркулацијата со spikey надворешниот дека може да биде само масиравме насекаде. 7cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пилатес Топката за Вежбање Мини 9 Инчен Јога Топката,Barre Топката,Мали Бендер Топката,Тренингот Фитнес Бол,Биланс

【Професионални Home / Фитнес / Канцеларија Barre Тренингот Опрема】Excersize топката се направени од високо квал

DEN 215.76